Hakkımızda

ÖZCAN SU SONDAJ; Derin kuyu sondaj Sondaj işletmeciliği alanında faaliyet göstermektedir.

Yeraltı sularının yeryüzüne çıkarılması teknolojik imkanlar sayesinde artık çok kolay. Firma olarak; bizlerde siz değerli müşterilerimize yıllardır bu alanda hizmet vermekteyiz.

Su sondaj işi ve su arama faaliyetlerimizde kazandığımız tecrübeyle sizlere en hızlı, çabuk ve ekonomik yoldan suyla buluşturma işi firmamızın öncelikli görevidir. Firma olarak; değişik sektörlerde çalışan firma, şahıs, kurum, kuruluş ve iş adamlarımıza başarıyla hizmet vermekteyiz.

Ülkemizin değişik yörelerinde tarımsal kullanım ve içme suyuna yönelik sondajlar yaparak, faaliyetlerine başlayan firmamız yüzlerce su kuyusu açmıştır. Firmamız kuruluşundan bu güne kadar teknik uzman kadrosunu, sondaj ekip ve ekipmanlarını gelişen teknoloji ile eş güdümlü olarak geliştirmeye devam etmektedir.

Ana faaliyet alanlarımız tarımsal sulama amaçlı su sondajları, içme suyu amaçlı su sondajları inşaat, madencilik ve endüstri sektörü su sondajlarıdır.

Tecrübe ve titizlik gerektiren derin kuyuların kazılmasında, teçhizinde ve tesbitinde firmamızın tecrübesine, teknik birikimine, ekibine ve makine parkına güvenebilirsiniz. Yapılacak etüt çalışmalarıyla sondaj çalışmalarına yön vermekte ve müşterilerini her kademede bilgilendirmektedir.

Ayrıca; Zengin Makina Parkımızdaki teknolojik araçlarla Hafriyat taşınması işlerinizde de Hafriyat Ekimizle hizmetinizdeyiz...

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, politikasını gerçek hizmet, zaman ve en iyi sonuç olarak belirlemiştir. Her müşterimizi ayrı tutarak, müşteri odaklı çalışmayı benimseyip her müşterinin ihtiyaçlarına göre çözümler üretmeyi amaç edinmiştir.Yurdumuzun yeraltı kaynaklarının en ekonomik şekilde değerlendirilmesine katkıda bulunduğumuz için mutluyuz.

ÖZCAN SU SONDAJ Su Sondaj İşletmeciliği olarak; Müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile sektördeki faaliyetine devam etmektedir. Sizleri de müşterilerimizin arasında görmek arzusunda olduğumuzu belirtiyor, Saygılar sunuyoruz.